MSM Zobrazit větší

MSM

Nový produkt

MSM - doplněk stravy na klouby. Balení 200g.

Více informací

3 ks

469,00 Kč s DPH

Více informací

(Doplněk stravy pro klouby!)

Metylsulfonylmehtan (MSM) je organická látka, která se přirozeně nachází ve všech živých organismech. Jeho koncentrace se nicméně snižuje s věkem a také schopnost těla jeho výroby. Příliš nízká koncentrace MSM v těle způsobuje tyto symptomy u Vašeho psa, kočky nebo koně: únava, deprese, přecitlivělost na stresové situace (mentální i fyzické) a zejména degeneraci kloubů. Proto je nesmírně důležité udržet si jistou hladinu koncentrace MSM v těle Vašeho domácího mazlíčka.

Tento doplněk stravy je skvělou léčebnou metodou proti osteoartritidě. Slouží jako prevence i terapie pro snížení bolestí a zlepšení pohyblivosti.

Kýžené účinky MSM:

         redukce alergické reakce na pyl,

         redukce parazitární infekce,

         zesílení chlupů, kůže a drápů,

         regenerace svalové hmoty

         redukce hrozby rakoviny.

Navíc zlepšuje transport kyslíku v těle, tedy pomáhá ke zvýšení úrovně energie, proto silně nedoporučujeme podávat tento doplněk stravy večer.

MSM má analgetický a protizánětlivý účinek na osteoartritidu.

Kombinace MSM a glukosaminu má aditivní účinek. To napomáhá ke snížení bolesti, zrychluje proces splaskávání otoků a zlepšuje funkčnost kloubů. Účinek těchto dvou látek dohromady je silnější než při podání každého samostatně.

Někteří učenci tvrdí, že MSM je nejrychlejší a nejefektivnější analgetikum pro dlouhodobé bolesti, které jsou následkem fyzických obtíží způsobených nehodami, kloubními potížemi, bolestmi zad, migrénami, bolestmi svalů, záněty, …

!UPOZORNĚNÍ: MSM dekontaminuje tělo, a proto je potřeba ho přidávat postupně!