Ovčí lůj - Omega 3 Zobrazit větší

Ovčí lůj - Omega 3

Nový produkt

Ovčí lůj - Omega 3 má základ v ovčím loji, slunečnicovém oleji a lněném oleji, které mají podporující účinek pro správnou funkci střevní flóry

Více informací

Tento produkt již není na skladě

449,00 Kč s DPH

Více informací

Tento potravinový doplněk má základ v ovčím loji, slunečnicovém oleji a lněném oleji, které mají podporující účinek pro správnou funkci střevní flóryChrání tělo od škodlivých bakterií bez nežádoucích účinků v podobě poškození přirozených střevních bakterií Vašeho psa, kočky, koně nebo holuba. Střevní stěny jsou pokryty tenkou blanou, která chrání sliznici od škodlivých látek. Je proto velice vhodný pro psy, kteří jsou supersensitivní nebo alergičtí na určité druhy potravin. Pomáhá léčit další problémy s kůží způsobené alergiemi jako vypadávání srsti, plešky, odpadávání kůže atd.. Váš mazlíček bude mít zdravou a lesklou srst! Ochranná funkce ovčího loje je natolik silná, že může dokonce zabránit či léčit průjem, který je způsobený potravinovou alergií nebo bakteriální infekcí střev.

Kromě ochrany od škodlivých a narušujících látek, ovčí lůj navíc podporuje lepší vstřebávání potřebných živin. Toto má pozitivní efekt na zdraví a sílu Vašeho mazlíčka.

Tekutý ovčí lůj je bohatý na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, které mají silný stimulující efekt na zdraví Vašeho domácího mazlíčka. Psy, kočky, koně ani holuby nejsou schopni sami produkovat tyto mastné kyseliny, a proto by měli být nedílnou součástí jejich potravy. Omega 3 mastné kyseliny, které jsou obsaženy ve lněném oleji, redukují riziko srdeční arytmie, potlačují záněty a redukují svědění. Dále Omega 6 mastné kyseliny, které jsou obsažené ve slunečnicovém oleji, posilňují imunitní systém. Lipidy, které jsou v těle vytvořeny těmito mastnými kyselinami, snižují pravděpodobnost růstových a reprodukčních poruch a jsou zásadní pro zdravou kůži a srst.

Tento doplněk stravy je bohatý na vitamín E a stimuluje plodnost. U samců významně zvyšuje kvalitu spermatu a u samic zvyšuje šanci na početí a počet oplodněných vajíček během říje. Je nezbytné, aby si tělo udrželo dostatečně vysokou hladinu vitamínu E pro předejití defektů a chorob u potomků.

Obsahuje lecitin, který napomáhá trávení a absorbci tuků a olejů, a to napomáhá příjmu omega 3 a 6 mastných kyselin. Také zlepšuje produkci různých typů buněk, to je prospěšné pro udržení a uzdravení těla Vašeho domácího mazlíčka.

Tekutý ovčí lůj má také skvělý účinek na holuby. Zlepšuje kloubní funkci při letu díky protizánětlivému a podpůrnému efektu. Stimulující efekt pro vývoj mozku holuba podporuje jeho mozkovou kapacitu. Vitamíny a minerály obsažené v tomto produktu pomáhají v tvorbě nádherného opeření a podporují funkci srdce, tepen a žil. Také proto plodnost a růst mladých holubů je pozitivně ovlivněna díky podpoře při výrobě buněk.

Ve zkratce: ovčí lůj nejenže pomůže Vašemu psovi, kočce, koni nebo holubovi vypadat zdravě, ale napomůže mu i k vnitřnímu zdraví!

 

INGREDIENCE

  •          slunečnicový olej
  •          ovčí lůj
  •          dextróza
  •          lněný olej
  •          lecitin
  •          E.ros

Hrubý protein

0,6%

Hrubý tuk

97,3%

Vláknina

<0,3%

Popeloviny

0,2%