Pivovarské kvasnice Zobrazit větší

Pivovarské kvasnice

Nový produkt

Pivovarské kvasnice. Balení 200g.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

249,00 Kč s DPH

Více informací

Pivovarské kvasnice jsou výživové doplňky, které jsou vyrobeny z mrtvých těl kvasinkových organismů, které jsou speciálně vyšlechtěny a chovány k jídlu. Díky vysokému počtu proteinů a karbohydrátů, nízkému obsahu tuků a bohatství na nezbytné živiny jsou pivovarské kvasnice jedním z nejbohatších potravin, které známe.

Minerály přítomné v pivovarských kvasnicích: draslík, fosfor, hořčík, vápník, sůl a železo. Dalším komponentem pivovarských kvasnic je chrom, také zvaný faktor tolerance glukózy, který je důležitý pro prevenci diabetu.

Tento potravinový doplněk je bohatý na různé typy vitamínu B (vitamín B komplex), což činí pivovarské kvasnice ještě více unikátní.

Přítomnost vysokého množství vitamínu B napomáhá správnému vyměšování stolice a podporuje dobré trávení.  Jsou vhodné pro pomoc psům s průjmy nebo pro koně s překyselováním.

Různé složky pivovarských kvasnic vyživují a pomáhají chránit kůži, jsou proti vypadávání srsti a napomáhají obnovení zničené srsti. Vašemu mazlíčkovi se vrátí lesklá a zdravá srsti. Díky vyživujícímu a čistícím u efektu tohoto potravinového doplňku, pivovarské kvasnice napomáhají snížení letního ekzému a dalšímu svědění.

Pivovarské kvasnice také obsahují selen, který plní důležitou úlohu v prevenci proti onemocněním srdce, mrtvici a rakovině. Ve spolupráci s vitamíny A, C a E tvoří účinný nástroj proti stárnutí. Ale to není jeho jedinou výhodou. Selen je důležitá živina pro udržení správné funkce pohlavních orgánů a zvýšení plodnosti.

Tento doplněk pomáhá udržovat elasticitu kůže a napomáhá imunitnímu systému v produkci protilátek, čímž zvyšuje obranyschopnost Vašeho zvířete. Další vlastností pivovarských kvasnic je ochrana kloubů a boj s artritidou. Dalším příznivým účinkem tohoto doplňku je ochrana očí a prevence proti kataraktě.

Další výhodou tohoto doplňku je jeho schopnost odpuzovat blechy, parazity a červy ve střevech. To je proto, že pivovarské kvasnice znepříjemňují chuť krve, takže škůdci budou hledat potravu jinde.

Pivovarské kvasnice jsou také používány pro udržení holubů v dobré kondici. Celkově je tento doplněk stravy a jeho žádoucí účinky něčím zajímavým pro Vašeho mazlíčka. Na jedné straně pomáhá s péčí a udržováním Vašeho zvířete a na druhé napomáhá prevenci a léčení jistých nemocí.

INGREDIENCE

         pivovarské kvasnice

         selen