Blackcurrant Berries Zobrazit větší

Blackcurrant Berries

Nový produkt

Černý rybíz je velmi bohatý antioxidant. Balení 200g.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

489,00 Kč s DPH

Více informací

       Skvělý zdroj antioxidantů

       Prevence revmatismu

       Zlepšení funkce ledvin, slinivky, sleziny a jater

       Stimulace všech aspektů krevního oběhu

       Posila imunitního systému a stabilizace cukru v krvi

Výzkum provedený the Scottish Crop Research Institue ukazuje, že černý rybíz je mezi bobulemi nejbohatší na antioxidanty. Černý rybíz není pouze delikatesou, ale ukazuje se, že má i léčivé účinky. V 18.století opat z kláštera v Dijonu řekl, že černý rybíz je klíčem k věčnému mládí.

Černý rybíz pomáhá prevenci proti revmatismu a problémům spojených se stárnutím a snižuje účinnost již existujících problémů. Je mu připisován blahodárný účinek na funkčnost ledvin, slinivky a jater.

Černý rybíz obsahuje Alfa-linoleovou kyselinu, esenciální mastnou kyselinu, kterou můžeme najít v množství rostlinných olejů. Tato Omega 3-mastná kyselina je nezbytná pro oči, mozek, srdce a sluch. Semínka černého rybízu obsahují Gama-linoleovou kyselinu, která pomáhá při rozšiřování žil, snižuje krevní tlak a pomáhá prevenci proti trombóze.

Černý rybíz má mnoho blahodárných účinků: stimuluje imunitní systém, bojuje proti bakteriální infekci a reguluje hladinu cukru v krvi. Navíc zlepšuje celkový zdravotní stav, eliminuje kyselinu močovou, zesilňuje slabé kapiláry a vaskulární stěny a pomáhá proti krvácení.

Instrukce:

1g (+/- polovina odměrky) / 20 kg tělesné váhy/den