NRJ Zobrazit větší

NRJ

Nový produkt

Kombinace ingrediencí NRJ zásobuje tělo zvýšenou mírou energie a odolnosti pro Vašeho domácího mazlíčka.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

439,00 Kč s DPH

Více informací

Kombinace ingrediencí tohoto produktu zásobuje tělo zvýšenou mírou energie a odolnosti pro Vašeho domácího mazlíčka. Kvasnice pomáhají lepší absorpci živin, které jsou obsaženy v potravě. Glukóza a spirulina dodávají okamžitou energii. Dále kustovnice (Goji) zajišťuje optimální distribuci energie do celého těla. Při velké námaze bude spirulina ochraňovat svalstvo a klouby Vašeho zvířete.

Účinky:

       Vyšší odolnost

       Větší vitalita

       Více energie

       Rychlejší uzdravení

NRJ je doplněk stravy, který napomáhá ke zvýšení energie Vašeho psa, kočky, koně či holuba a chrání tělo při zvýšené námaze. Toto je možné díky různým ingrediencím v tomto produktu.

Dextrósa, která je v tomto přípravku, je přírodní formou glukózy a je karbohydrátem, který je nejrychleji vstřebáván. Díky tomu se energie Vašeho zvířete téměř okamžitě vrátí zpět na normální level a dodá energii pro svalstvo. Navíc dodá potřebnou dávku proteinů a živin pro svaly po cvičení, aby se rychleji obnovili.

Spirulina má mnoho pozitivních účinků na tělo Vašeho domácího mazlíčka. Dodává energii a vitalitu zvířatům, která jsou slabá až apatická, ale také podporuje výkon při cvičení. Dodává dlouhotrvající energii.

Přidáním kustovnice (Goji) je NRJ prospěšné srdci a cévnímu systému, který se stará o distribuci energie po těle. Dále také intenzivně vyživuje tělo, aby se po námaze rychle vrátilo na původní hodnoty. Kombinace všech těchto ingrediencí dopřeje Vašemu mazlíčkovi klidný a tvrdý spánek v noci a dostatečnou energii, zejména díky spirulině a glukóze, aby Vaše zvíře radostně a energicky pracovalo během dne.

Vysoký podíl vitamínu B, který je obsažený v kvasnicích, zlepšuje pravidelnou činnost střev, usnadňuje trávení, což vede k optimálnímu vyměšování. Tedy Vaše zvíře bude lépe vstřebávat živiny a bude se cítit méně unavené. Další složky pivovarských kvasnic přispívají k lepšímu vyživení a kondici kůže, takže Váš domácí mazlíček bude mít krásnou, lesklou srst. Dále chrání klouby před artritidou a podporuje pohyb kloubů při aktivitě.

Instrukce:

2-3 g/20 kg tělesné váhy/ den

Ingredience:

       Pivovarské kvasnice

       Dextróza

       Kustovnice (Goji)

       Spirulina

Komponenty:

       Vlhkost: 2,4%

       Čistý protein: 24,16%

       Popeloviny: <0,9%

       Sacharidy: 39,8%