Kolagenní želatina kys.Boswellová 168g Zobrazit větší

Kolagenní želatina kys.Boswellová 168g

Nový produkt

Kolagenní želatina kys.Boswellová 168g. 100% čistý (bez příměsí). Boswellia pro normální stav kloubů, žaludku a střev. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Více informací

4 ks

699,00 Kč s DPH

Více informací

Nyní nově na žádost Vás zákazníků, kteří raději užíváte produkty BEZ kapslí, tím i levnější. Aby v objednávkách nedocházelo k záměnám s kapslovou verzí je sypaná označená logem Pro mazlíčky (podle ohlasů se o ni stejně dělíte se svými pejsky, kočkami, králíky, atd.), 2. důvod: již nemusíme vysvětlovat „Ano, mohou ji užívat i mazlíčci“. Samozřejmě ingredience jsou té nejvyšší kvality určené především lidem.

Tradiční receptura, kterou od nepaměti užívají lidé i zvířata, zdokonalená extrakcí a enzymatickým štěpením (moderní postup zpracování), proto aby se co největší množství látek včetně kolagenů vstřebalo do těla.

Už naše prababičky věděly, že trápí-li je klouby, uvařily si sulc, nebo vepřové koleno a udržovaly v teple. Přírodní látky (vepřové chrupavky) jsou našemu tělu přirozené a díky enzymy vytvořeným peptidům se rychleji zabudují do tkání  a tělo je maximálně využije (samotné kolageny jsou těžko stravitelné, jejich velká část je z těla vyloučena stolicí).

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) pryskyřice je dle EU schválená pro udržení normálního stavu kloubůžaludkustřevdýchacího systému, srdce a duševní zdraví. Obsahuje mnoho látek, nejžádanější jsou organické boswellové kyseliny. My používáme 90% extrakt (s kyselinami: beta-boswellová, acetyl-beta-boswellová, 11-keto-beta-boswellová a acetyl-11-keto-beta-boswellová), který je očištěn od nerozpustných příměsí, což je výhodné pro strávení organických kyselin v trávicí soustavě a následné propustnosti (vstřebání) do krevního oběhu.

Dávkování varianty s kys. BOSWELLOVÝMI: SYPANÁ

Dospělí:       2x 1 čajová lžička za den 5 min. před jídlem, nebo 1 h po jídle. Možno rozpustit ve vodě, nebo dát do úst a zapít. Tuk, oleje (lněný) zvyšují účinnost.

Mazlíčci:

- do 5 kg 0,25 rovná lžička do krmiva
- do 10 kg 0,5 rovná lžička do krmiva
- do 20 kg 1 rovná lžička do krmiva
- do 40 kg 1,5 rovná lžička do krmiva
- nad 40 kg 2 rovná lžička do krmiva

Vyšší vstřebatelnost boswelllových kys. zajistíte užitím s jídlem, které obsahuje tuky, nebo lžičkou lněného oleje. Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 3 let. Neužívat s léky (může zvýšit účinky) na ředění krve (Warfarin), rakovinu, astma, cholesterol, (může snížit účinky) nesteroidních antirevmatik viz. Aspirin, Ibuprofen, antibiotik a sedativ.

Skladovat v suchu a temnu 4 - 21°C. Výrobce/prodejce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním!