Kolagenní želatina kys.Boswellová 168g Zobrazit větší

Kolagenní želatina SENSITIVE 200g

Nový produkt

Kolagenní želatina SENSITIVE 200g. 100% čistý (bez příměsí). Produkt je vhodný pro děti, těhotné i kojící ženy. Dětem stanovuje dávku lékař! Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Produkt nenahrazuje pestrou stravu. 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

749,00 Kč s DPH

Více informací

Nyní nově na žádost Vás zákazníků, kteří raději užíváte produkty BEZ kapslí, tím i levnější. Aby v objednávkách nedocházelo k záměnám s kapslovou verzí je sypaná označená logem Pro mazlíčky (podle ohlasů se o ni stejně dělíte se svými pejsky, kočkami, králíky, atd.), 2. důvod: již nemusíme vysvětlovat „Ano, mohou ji užívat i mazlíčci“. Samozřejmě ingredience jsou té nejvyšší kvality určené především lidem.

Enzymaticky štěpená pro snadné vstřebání a vhodná pro všechny lidi: užívající léky, těhotné i kojící ženy a děti. Kolagenní želatina s boswellovými kyselinami, je osvědčený produkt. Bohužel posiluje účinky některých léků a jiné naopak utlumuje, dále posiluje funkce pohlavních orgánů, což by mohlo vést k potratu.

Proto jsme u SYPANÉ verze vyjmuli b. kyseliny a pro zvýšení účinků přidali větší množství kloubního kolagenu FORTIGEL® je v Německu vyrobený a patentovaný enzymaticky štěpený (peptidy) kolagen typ 2, který se nachází především v chrupavkách.

Už naše prababičky věděly, že trápí-li je klouby, uvařily si sulc, nebo vepřové koleno a udržovaly se v teple. Přírodní látky (vepřové chrupavky) jsou našemu tělu přirozené a díky enzymy vytvořeným peptidům se rychleji zabudují do tkání  a tělo je maximálně využije (samotné kolageny jsou těžko stravitelné, jejich velká část je z těla vyloučena stolicí).

Dávkování varianty s kolagenem SENSITIVE: SYPANÁ:

Dospělí:       2x 1 čajová lžička za den 5 min. před jídlem, nebo 1 h po jídle. Možno rozpustit ve vodě, nebo dát do úst a zapít.

Mazlíčci:

- do 5 kg 1/4 rovné lžičky do krmiva
- do 10 kg 1/2 rovné lžičky do krmiva
- do 20 kg 1 rovná lžička do krmiva
- do 40 kg 1,5 rovné lžičky do krmiva
- nad 40 kg 2 rovné lžičky do krmiva

Výjimečná kvalita:

100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Upozornění:

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 3 let. Neužívat s léky (může zvýšit účinky) na ředění krve, rakovinu, astma, cholesterol, (může snížit účinky) nesteroidních antirevmatik viz. Aspirin, Ibuprofen, antibiotik a sedativ.

Skladovat v suchu a temnu 4 - 21°C. Výrobce/prodejce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním!